Czerwone plamy na nodze nawracające na zimę

Mam Czerwone plamy na nodze, raczej skupiające się w jednym miejscu, które co roku na zimę nawracają, przez lato znikają. Plamy nie swędzą.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czerwone plamy do pojęcie bardzo ogólne, niewystarczające do ustalenia przyczyny. Wskazana konsultacja dermatologiczna. Po obejrzeniu wykwitów, lekarz będzie miał możliwość postawienia diagnozy lub zlecenia dalszej diagnostyki.