Krosty i czerwone plamy na nogach, brzuchu i pod pachami

moj maz ma krosty teraz juz czerwone plamy pod pachami pod brzuchem i na nogach niewiem co to jest juz uzywal masci na uczulenia ale to nic nie daje nie goi sie ma 30 lat

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem. Wykluczyć należy przede wszystkim choroby zakaźne, zaburzenia hematologiczne.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl