Czerwone plamy po trądziku na twarzy

witam, mam twarz pokrytą czerwonymi plamami po tradziku,bylam na mikrodemrabrazji, mam pytanie co stosowac by sie tego pozbyc z twarzy, smaruje juz twarz kremem z filtrem 30

Dzień dobry,

Przede wszystkim w pierwszej kolejności powinna się Pani udać do lekarza medycyny estetycznej by ocenić stan cery. W celu zniwelowania plam potrądzikowych polecam lasery (Fraxel, Co2), które świetnie się sprawdzają w tego typu problemach. Natomiast o doborze rodzaju lasera, częstotliwości zabiegów zadecydować powinien lekarz.
Na co dzień proszę stosować kremy z filtrem SPF 50.

Pozdrawiam serdecznie.