Jak usunąć pozostałości po trądziku?

Po dość ostrym trądziku grutkowo-krostkowym zostały mi małe blizny ale rozsypane po całej twarzy. Jak mogłabym je usunąć ? Jakieś kremy, zabiegi ? Jest rok szkolny i nie mogę iść na fraxel, bo za dużo bym opuściła zajęć, jak zabieg to taki na weekend, albo gdzie drugiego dnia mogłabym już iść do szkoły? Jest jesień, więc to dobry czas na zwalczanie blizn.
ponad rok temu

Dobrym rozwiązaniem może być peeling. Wykonany np. w piątek pozwoli skórze dojść do siebie przez weekend i w poniedziałek będzie można się pokazać publicznie. Należy przy tym pamiętać o kremach z filtrem, gdyż dla skóry po peelingu nawet słabe, jesienne słońce ma znaczenie.

Witam,
skuteczne są tylko:
1. TCA
lasery
2. Fraxel
3. CO2 frkacyjny
4. Erbowy
inne
5. mezoterapia kw. hialuronowym
inne zabiegi nie sprawdzą się tka dobrze.
Niestety jeśli coś ma być skuteczne na blizny potrądzikowe to musi być agresywne. Wymaga to zaplanowania zabiegu.
Najszybciej objawy po zabiegowe ustąpią po mezoterapii.
Pozdrawiam