Stosowanie filtrów na dzień przy cerze trądzikowej

Czy przy stosowaniu kremu na noc dla cery trądzikowej, mieszanej z kwasem migdałowym i pha o stężeniu 1procent trzeba stosowac filtry na dzień? .Słyszałem też że , po 20r.życia nie trzeba stosować dwóch kremów nawilżających, dlatego zastanawiam się nad tym krem z filtrami na dzień

Tak , w okresie kiedy mamy nasilone promienie słoneczne należy stosować krem z filtrem SPF najlepiej SPF 50.Można stosować kremy 2w1 np. Krem z kwasem hialuronowym oraz filtrem SPF 50 np Filorga UV Defence