Stosowanie Acne Derm a kremy z filtrem

Witam, czy stosując acne derm wieczorem, rano muszę stosować krem z filtrem spf min. 30 lub 50? Czy spf 6 by nie wystarczyło? Nawet jesienią i zimą? I czy po południu mogłabym się posmarować aknemycynem, czy już nie mogę stosować innych leków podczas acne dermu? Bardzo proszę o odpowiedzi na moje pytania, pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Może Pani spróbować stosować spf 6 i zobaczyć czy są oparzenia słoneczne. Może Pani dodatkowo smarować aknemycynem.

Pozdrawiam.