Dobór kremu do cery trądzikowej

mam cerę trądzikową( właściwie to twarz mi się błyszczy bardzo szybko ale jeśli po myciu twarzy nakładam krem to czuje że mam skóre suchą- nie wiem jakiego kremu używać czy nawilżającego czy jednak matującego?)krostek nie mam dużo ale zawsze zostają mi blizny. zastanawiam się czy mogę używać kremów brązujących do twarzy?i co mogę stosować na blizny dodam że kiedyś chodziłam do dermatologa i nic mi nie pomógł jeśli chodzi o blizny

Witam. Polecam stosowanie na noc kremów z delikatnymi kwasami np. kwasem migdałowym - ma on właściwości rozjaśniające blizny i zmniejszające wydzielanie sebum. Na dzień proponuję zaś stosowanie zamiast podkładu delikatnych kremów typu bb przeznaczonych dla cery mieszanej.