Czerwone spojówki i uczucie zatkanego nosa

Witam,od około 2 lat mam pewien problem,i chciał bym prosić o poradę gdzie dalej się udać lub co to może być,a więc przejdźmy do objawów.. Od 2 lat mam objawy typu ciągle czerwone spojówki i szyczpiącę oczy,czuję się jak bym miał w nich piasek,mam też zapchany nos cały czas w którym wytwarza się niekiedy bardziej klejąca wydzielina i jest w nim ciągle sucho tak jak by śluzówka w ogole nie funkcjonowałą prawidłowo.. Niekiedy mam też strasznie suche usta ( pojawia się biały nalot w obrębie ust) ..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.