Czerwone struktury w kale

Witam! Mam 20 lat Od 4 dni zauwżyłam że w moim kale są czerwone skórki krwi ( nie jadłam nic takiego ) to nie jest typowa krew tylko tak jak by drobne skórki od np pomidora zaczynam sie bardzo martwić i przeżywać a w internecie nie mogę znalezć żadnych konkretnych informacji bardzo prosze o odp co to może być. Z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć. sądzę, ze konieczne jest badanie ogóle kału i test na krew utajoną.