Czym są czerwone plamy w kale?

Ostatnio zauważyłam w kale takie czerwone plamki jakby kawałki pomidora? Gdy wzięłam ten kawałek na patyczek była to jakby skórka pomidora i pod nią coś czerwonego. Dziś zauważyłam taką pomarańczową plamke w kale. Co to może być? Wygląda to jak kawałek niestrawionego pokarmu ale jest miekkie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć a jakieś dolegliwości ?