Czerwone, swędzące plamy u 6-latka

U mojego 6letniego synka wieczorem zaczely pojawiac sie czerwone plamki ktore sa czerwone i od razu swedzo na ciele w roznych miejscach posmarowalam mascia laticort po jakim czasie przestaja swedziec ale sa w innym miejscu . Co robic.

Przestrzegam przed stosowaniem tak silnego sterydu jakim jest Laticort bez konsultacji z lekarzem. Może Pani stosować bezpiecznie emolienty, jeśli nie przyniosą efektu radziłabym konsultacje u specjalisty.