Złuszczające się czerwone plamy na twarzy, szyi i ramionach

Witam. Moj problem objawia sie tym , ze od dluzszego czasu na skorze mojej twarzy szyji oraz ramionach sa widoczne czerwone plamki, ktore zluszczaja sie . Skora jest sucha, wyglada to okropnie, po kapieli te plamki sa bardziej widoczne a skora jeszcze bardziej sie luszcy, nie wiem co mam juz robic. Dominika

Witam,
niestety, takie zmiany jak Pani opisuje zazwyczaj wymagają leczenia preparatami wydawanymi na receptę.Proszę udać się na konsultację do lekarza -najlepiej dermatologa lub medycyny estetycznej.

Szanowna Pani prawdopodobnie to suchość skóry powoduje powstawanie widocznych czerwonych plam. Prosze przeanalizować sposób pielegnacji skóry - zamienic mydło na emolienty, zaczać używać preparatów nawilżajacych do skory wrażliwej.
Powinno być lepiej.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka