Czerwone plamy na skórze po kąpieli a grzybica skóry

Witam Od kilku dni tylko po kapieli pojawiaja mi sie czerwone plamy najpierw na jednum udzie od strony wewnetrznej teraz widze i z drogiej strony i na drugiej nodze tez Plamy wygladaja jak niereguralne kregi troche grudkowate ,czerwone z zewnatrz i troche jak by jasniejsze w srodku plamy znikaja po jakiejs godzinie i skora jest bez tych plam ale grodki gdzieniegdzie sa wyczowalne czy to moze byc grzybica skory ?czy podczas tego schorzenia skora jest caly czas czerwona ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.