Czerwone wybroczyny na skórze 12-latka

witam,12 letni syn po kapieli podrapal się po udzie i wyskoczyly mu takie drobne czerwone wybroczynki.dzis sa fioletowawe,nie swedza,czy to cos poważnego?morfologia była robiona w kwietniu i było ok.prosze o odpowiedz,dziekuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez bezpośredniej oceny zmian trudno określić czy to coś poważnego, dlatego jeżeli dla Pani jest to niepokojące proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam