Częściowa resekcja żołądka u 32-latka

Dwa tyg po resekcji czesciowej i pilaczeniu zoladka z dwunastnica okazalo sie ze miejsce zespolenia jest zbyt waskie.. Dlaczego endoskopowe poszerzenie miejsca zespolenia moze okazac sie nieskuteczne i jesli sie uda to czy juz zostanie tak na stale?

Abdy odpowiedzieć na Pana pytanie musiałbym dokładnie zapoznać się z przebiegiem Pana leczenia, opisem operacji, wykonanymi dotychczas badaniami, itd. Niestety nie jest to możliwe w ramach porad na tej stronie.