Przyczyna uczucia pełności wieczorami po częściowej resekcji żołądka

Jaka moze byc przyczyna uczucia pelnosci przez kilka godz wieczorami po calym dniu jedzenia malych posilkow? Uczucie mija po kilku godz ale tez wystepuja mdlosci.. Miesiac temu byla wykonana czesciowa resekcja zoladka i poloczono go z dwunastnica..

Zwykle jednak takie objawy mogą wskazaywać na zwężenie miejsca zespolenia.