Częściowe wygładzenie fizjologicznej lordozy szyjnej powodującej częściowe zniesienie przestrzeni przedrdzeniowej
Opis MRI kręg.szyjnego. Cześciowe wygładzenie fizjologicznej lordozy szyjnej powodującej częściowe zniesienie przestrzeni przedrdzeniowej. Widoczne niewielkiego stopnia uwypuklenia pierścieni włóknistych ku tyłowi na poziomach C2-C3, C4-C4,C4-C5 powodujące uciśniecię worka oponoweg oraz zwężają przestrzeń przedrdzeniową. Na poziomie C3-C4 bezpośrednie przyleganie uwypuklenia krążka do korzenia przedniego lewego nerwu rdzeniowego (światło kanalu a-p 11mm) Czy wystarczająca będzie rehabilitacja?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruje zacząć od niej i zobaczyć jakie będą tego efekty. Jeśli się nic nie poprawi można rozważyć operacje.
Pozdrawiam.