Co oznacza moja spłycona fizjologiczna lordoza szyjna?
Spłycona fizjologiczna lordoza szyjna.Odwodnienia krążków międzykręgowych C3-C5 niewielkiego stopnia. Na poziomie C3/C4 widoczne jest centralne uwypuklenie materiału pierścienia włóknistego na głębokość ok.2mm z modelowaniem worka oponowego i nieznaczną redukcją przedrdzeniowej rezerwy płynowej.Na poziomie C4/C5 widoczne jest centralne uwypuklenie materiału krążka międzykręgowego na głębokość ok.2,5mm z modelowaniem worka oponowego.Proszę o interpretację MR odcinka szyjnego kręgosłupa.Iwona,28

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie i łączna interpretacja z powyższym wynikiem . Proponuje zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie