Częsciowo puste siodło tureckie w wyniku RM
Witam, Czy mogę prosić o opinię o natsępującym wyniku rezonansu magnetycznego które odbyło się bez podania kontrastu . W obrazach T2 zal i FLAIR pasmowaty obszar podwyższonego sygnału przy rogu czołowym prawej komory bocznej o przekroju podłużnym około 15mm Zmiany nie ograniczają dyfuzji Zmainy podejzane o demielinizację Częściowo puste siodło tureckie uchyłek zbiornika pajęczynówki wpuklający się dosiodłowo modelujący przesadkę Dodam że juz dawno stwierdzono u mnie niewielką jamistość rdzenia.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Bez znajomości dodatkowych badań, dobrze zebranego wywiadu i badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć na temat wyniku. Sugeruję wizytę u neurologa.
Pozdrawiam.