Częste bóle głowy a krzywa przegroda nosowa

Witam mam pytanie maz byl u laryngologa zostala zdiagnozowana krzywa pregroda nosowa ktora jest do usuniecia i po ktorej ma byc lepiej meza bardzo czesto bolala glowa i lecialo mu z nosa mial caly czas katar ogolnie jest alergikiem ale do czego zmierzam dzis w nocy bardzo go bolala glowa dzwonilam jak sie czuje i mowil ze w dalszym ciagu go boli glowa czy zatoki i ta krzywa przegroda moga byc przyczyna tak czestych boli glowy czy to moze byc cos innego pomozcie martwie sie

Zatoki bardzo rzadko bolą to bajer reklamowy telewizyjnych leków na tkz zatoki. To może być coś innego. Nie wiem, jak zbadam i porozmawiam to odpowiem konkretnie.