Częste bóle głowy, zmęczenie u młodego mężczyzny

Chodzi o mojego narzeczonego. Ostatnio zauwazylam ze czesto boli go glowa.Bol ten utrzymuje sie kilka dni i przechodzi sam. Podczas tego robi sie czerwony na twarzy i strasznie zmeczony.Zauwazylam takze ze gdy delikatnie dotklam czola gdy spal zaczal je marszczyc jakby go bolalo.Bol utrzymuje sie przez cale dnie ale niestety nie umie stwierdzic czy go boli tak czy czuje ucisk.Ogolnie jest zdrowym mezczyzna czasem lekkie przeziebienie. Wysportowanym.Jego mama ma nadcisnienie. czy on tez moze miec

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę zmierzyć ciśnieniomierzem, prawidłowe wartości to ok 120/80, wysokie prawidłowe to do maksymalnie 140/90.