Częste infekcje, ból karku i kołatanie serca

Dzień dobry, w ciągu ostatniego roku bardzo często łapie różne infekcje. Od dwóch miesięcy też odczuwam ból barku, bardzo mocno nasilający się w drugiej części dnia. Po za tym często odczuwam kołatanie serca połączone z uciskiem i wymiotami. Mam problemy ze snem, ciągle jestem zmeczona i przez to musialam zrezygnować z wielu rzeczy. EKG jest w normie. Leczenie za każdym razem jest doraźne bo objawy bardzo szybko wracają że zdwojoną siłą. Proszę o pomoc

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Depresja, nerwica lęk i inne zaburzenia z tego kręgu mają różne oblicza, objawy, przyczyny itd., w zależności od tego dobiera się odpowiedni sposób leczenia.