Częste infekcje wirusowe u 20-miesięcznego dziecka

Witam, mam córkę, która ma 20 miesięcy. Bardzo często choruje. Lakarka powiedziała, że na infekcje wirusowe. Zapytałam dziś o to, czy są jakieś zastrzyki/szczepionki wspomagające odporność. Dodam, że dziecko choruje dłużej niż tydzień. do 2-3 tygodni, mała przerwa i znów. Powiedziała,że moglibyśmy ją zaszczepić przeciwko grypie.Dodała,że cena to ok 28zł i jest dostępna w przychodni.Jaka to może być postać szczepionki? Zastrzyk? Słyszałam różne rzeczy o szczepionkach na grypę.Mam się czego bać ?

Ważne żeby dziecko dostawało wit. D3 ( Vigantol- jedyna dobra i sprawdzona wit. , na receptę, ). Witr. D3 jest silnym środkiem zwiekszającym odpornośc dlatego latem rzadko chorujemy . Poza tym można przeprowadzić u dziecka kuracje uodporniająca Bronchowaxon - doustna . Poza tym spacer co dziennie, świeże owoce, ,