Szczepienie dziecięce po przeziębieniu

Jestem przed szczepieniem mmrII. Moja córka ma aktualnie 15 miesięcy ładnie sie rozwija. Chorowała ostatnio 2 tygodnie temu. za 2 tygodnie mamy szczepienie. Czy to szczepienie jest dla niej bezpieczne?

musi być zdrowa minimum 4-5 tygodni , to jest ważne i ciężkie szczepienie , dziecko musi być w dobrej formie, musi nabrać odporności po poprzedniej chorobiue. Dużo spacerów i Vigantol ( żadna inna wit. D3 !!) 1 krople dziennie.