Częste oddawanie moczu - jaka może być przyczyna?

Po wypadku komunikacyjnym mam zrobioną cystostomię nadłonową (złamanie miednicy w ośmiu miejscach i zerwanie cewki moczowej) Od kilku dni nieprzerwanie odczuwam chęć oddania moczu, bez znaczenia, czy pęcherz mam pełen, czy odblokuję dren i wszystko spuszczę. Uczucie waha się w natężeniu, nasilając się znacznie w pozycji bocznej i zastanawia mnie, czy przyczyną jest balonik drenu opierający się o wewnętrzną ścianę pęcherza, czy przyczyna jest może innej natury. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Balon i zakończenie cewnika cystostomijnego może być przyczyną dyskomfortu, parcia na pęcherz, bólu i innych dolegliwości niezależnie od występowania innych schorzeń.