Częste stolce z krwią

Witam,mam 18 lat. Od 3 dni oddaję stolec co najmniej 3 razy w ciągu dnia,wymaga to dużo czasu i wysiłku a w efekcie wypróżnię dwa małe stolce a razem z nimi spora ilość czerwonej krwi. Co mam robić,co to może być ? Z góry dziękuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wymagają pilnej diagnostyki. Przyczyną krwawienia może być np. choroba hemoroidalna. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką lub chirurga/proktologa.
Pozdrawiam