Częste wybijanie barku pomimo operacji

Witam ja mam problem z moim prawym barkiem wybilem go juz 8 razy za 6 raza miale operacjie po operacji wybilem jeszcze 2 razy co moge z tym zrobic czy mam to operowac czy sa jakies specialne cwiczenia na usztywnienie bakumi

Specjalne ćwiczenia to metoda PNF nie jazdy rehabilitant to potrafi. Jeżeli operować to w renomowanym ośrodku