Częstemu bólowi głowy u mojej córki towarzyszą: senność, duszności i osłabienie. Co tak naprawdę dolega mojemu dziecku?

  Witam! Mam 14-letnią córkę. Od jakiegoś czasu boli ją głowa (najczęściej z tyłu), zdarza się, że ma tak kilka tygodni przerwy, a później zaczyna się to samo. Bólowi głowy towarzyszy senność, duszności, osłabienie. Co jej jest? Czy to coś poważnego? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję!
ponad rok temu

Witam!
Warto wybrać się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi szczegółową rozmowę - wywiad lekarski oraz zbada córkę. To jest niezbędne dla wypowiadania się specjalisty odnośnie do powagi dolegliwości. Nie muszą one świadczyć o patologii, jednak ważne jest, by nie przeoczyć poważnej choroby.

Pozdrawiam!