Co oznaczają kołatania serca, którym towarzyszą duszności i uczucie osłabnięcia?

Witam! Od dłuższego czasu mam kołatania serca którym towarzyszą duszności i uczucie osłabnięcia bardzo szybko mecze się np przy dłuższym i szybszym mówieniu brakuje mi powietrza muszę robić przerwy żeby chwilę spokojnie oddychac jezeli chodzi o wysiłki fizyczne np rower po przejechaniu 2 km muszę robić sobie przerwy ponieważ serce 'wali jak szalone' kręci mi się w głowie mam duszności kołatania ż dusznosciami występują regularnie od dłuższego czasu bez żadnych objawów bólowych.

Witam.

Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego. Proszę opowiedzieć o wszystkich niepokojących objawach. Ów lekarz zadecyduje o konsultacjach, zleceniach na badania i ew. leczeniu.

Dariusz Pysz-Waberski

Zachęcam Panią do skorzystania z pomocy lekarza kardiologa, oraz neurologa. Niezbędne są badania, dzięki którym uda się ustalić przyczynę tak szybko odczuwanego zmęczenia, kołatania serca i duszności. Z całą pewnością nie należy lekceważyć doświadczanych objawów.

Witam,
Doświadczane przez Pana objawy powinny być najprostszą drogą skonsultowane być z lekarzem rodzinnym, który będzie miał szanse w przeciwieństwie do konsultacji internetowych przeprowadzić z Panem wywiad, skorzystać z wglądu w dokumentację oraz przede wszystkim skierować do konkretnych specjalistów oraz konkretne badania.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek