Częstoskurcz nadkomorowy i leki

choruje na czestoskurcz nadkomorowy biore betalox 100 1raz dz.echo serca i ekg jest w normie.Ale jestem spieta,wszystkiego sie boje teraz szczegolnie po napadach.Jak jest bardzo zle boje sie zostac sama w domu zazywam afobam.Czy przy czestoskurczu zazywanie tego leku jest niebezpieczne?Jaki inny skuteczny lek moglabym zastapic afobam a moze moge go przyjmowac?EWA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lek został zalecony przez lekarza to proszę kontynuować przyjmowanie. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.