Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częstoskurcz nadkomorowy i stosowanie Bisocard

Dzien dobry mam czestoskurcz nadkomorowy od dluszego czasu biore Bisocard teraz lekarz mi przepisal biostal ale boje sie skutkow ubocznych czy czesto wystepujom te skutki .Mam miec tez ablacje kturej okropnie sie boje ale mam codziennie takie uczucie jakby to serce mialo by zabic czy biostal to dobry lek i czy ablacjia jest skuteczna w takim przypadku i czy przed ablacjom powinnam miec holtera zrobionego bo nigdy nie mialam?
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Judyta Samul-Jastrzębska
60 poziom zaufania

Witam.
Proszę stosować się do zaleceń lekarza. Jeżeli zalecił on zmianę leku, uznał, że takie postępowanie będzie skuteczniejsze w zwalczaniu objawów Pani choroby. W razie pojawienia się objawów niepożądanych, które mogą wystąpić w przypadku każdej terapii, proszę poinformować o tym lekarza. Możliwa będzie modyfikacja leczenia.
Jeśli natomiast chodzi o ablację, jest to zabieg charakteryzujący się dużą skutecznością i niewielką ilością powikłań. Co ważne, pozwala on na usunięcie przyczyny choroby, a nie tylko objawów jak to ma miejsce w przypadku farmakoterapii. Wykonanie holtera przed zabiegiem jest wskazane w celu oceny arytmii przez lekarza kardiologa. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy