Zaburzenia rytmu serca oraz osłabienie i lęk

WITAM 20 LAT TEMU MIAŁAM ABLACJE ZE SKUTKIEM DOBRYM CIERPIAŁAM NA CZESTOSKURCZ NAPADOWY NADKOMOROWY URODZIŁAM DZIECI SENSACJI NIE BYŁO OD 5 LAT JEST CORAZ GORZEJ MIEWAM DODATKOWE SKURCZE I SERCE BARDZO ZLE MI PRACUJE CZASEM JAKBY ZAPADAŁA MI SIE KLATKA PIERSIIOWA BOJE SIE Z KAZDYM ROKIEM JEST CORAZ GORZEJ CZASEM MAM UCZUCIE JAKBY SERCE PRZESKAKIWAŁO LUB STANEŁO I ZA CHWILE GWAŁTOWNIE RUSZYŁO TOWARZYSZY TEMU LEK OSŁABIENIE NIE WIEM CO ROBIC BOJE SIE ZE UMRE MAM 40 LAT

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do specjalisty kardiologa. Istnieje prawdopodobieństwo, że dolegliwości mają podłoże psychogenne. Jeśli kardiolog nie ustali przyczyny dolegliwości to warto udać się na wizytę do specjalisty psychiatry.