Rytm węzłowy w nocy u 19-latki

Rytm wezlowy w nocy .Witam mam 19 lat mialam juz najnowsze badania wczesniej pytalam sie o kofeine bardzo dziekuje za porady i odpowiedz. Milam konsultacje psychiatryczna nic nie wykryto . Cos jednak wykryto w najnowszym holterze wykryto u mnie 3 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne 28 tachykardii , podsumowanie badania Rytm zatokowy ze skroconym odcinkiem pq 110-116ms oraz okresowo wystepujaca tachykardie zatokowa. Sporadyczne pojedyncze pobudzenia nadkomorowe. W godz nocnych zarejestrowano epizody rytmu wezlowego. w trakcie tachykardii ujemne zalamki t w drugim odprowadzeniu mam skrocenia odcinka PQ i napadowy rytm wezlowy w nocy. Czy to moze powodowac te moje objawy ? zle reagowanie mna kofeine i meczenie sie . Kiedy mi sie to robi a przewaznie jest to noc 99 przypadkow jest wlasnie w nocy to mam tak ze moje serce bardzo bardzo szybko bije pozniej zwalnia pozniej znowu szybko bije nastepnie zwalni bardzo i mam wtedy bardzo slaby puls no i wtedy tak jak bym mila odleciec mi sie to robi no i ja podnosze sie i chodze wtedy serce zaczyna szybko bic no i jest mi lepiej wszystko wraca do normy ja podnosze sie zeby wyrwac sie z zapasci takiej jakby. Kilka razy myslalam ze umre a pozniej po tym wszystkim odczuwam niepokoj bo skolei jak serce bardzo szybko bije to jestem rozdrazniona ? co z tym robic lekarze mi zalecaja echo z dobutamina i jeszcze popwtarzanie holtera i byc moze ablacje a jeden lekarz kardiolog mowil cos ze mam i za szybkie i zbyt wolne w nocy rytmy czy cos i proponuje ablacje ale i tez pozniej stymulator serca . Czy ten stymulator to aby nie przesada czy da sie to inaczej wyleczyc czy to wszystko jest od tego lekarze mowia ze tak. Blagam o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Wprowadzone działania maja na celu poprawę stanu ogólnego.