Częstoskurcze po zabiegach ablacji

Jestem po 2 zabiegach ablacji, drugi rzekomo udany, specjalista twierdzi że jeszcze jest prawdopodobieństwo że coś nie jest do końca wypalone ale skoro nie pojawiają sie czestoskurcze to nie ma powodów do obaw. Nęka mnie inny problem, cały czas czuje sie osłabiony, mniemam ataki lęku , uczucia ze za raz upadnę/zemdleje, zawroty głowy, dziwne uczucia z brzuchu (jakby prąd przechodził przez brzuch), niestabilnie czuje sie na nogach, boje sie wrócić do sportu straciłem na wadze około 7 kg

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi co do przyczyny. Na pewno konieczne jest zdiagnozowanie przyczyny takiego stanu bo utrata 7kg w krótkim, jak rozumiem, okresie czasu nie jest sytuacją normalną. W dodatku Pana objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badań dodatkowych ciężko jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski