Częstoskurcze po ablacji

czy od skurczów dodatkowych mi coś grozi???bardzo się boję. miałam ablację trzy lata temu. częstoskurczy nie mam ale pojedyńczych mnustwo dziennie. mam dzieci,chcę z nimi zostać po tej części świata. proszę o odpowiedź. Ania

Witam serdecznie. Jest to bardzo silnie uzależnione od tego ile tych skurczy dodatkowych pojawia się w ciągu dnia oraz czy pojawiają się jakieś objawy.