Częstotliwość zabiegów IPL

Witam. Mam kilka pytań dotyczących IPL. Ile zabiegów maxymalnie może być wykonane? Czy mogą być robione co 2 tygodnie? Po zakończeniu leczenia co jaki czas powinienem chodzić na zabiegi "odnawialne" by rumień nie powrócił i ile tych zabiegów? Jak zadbać o to by efekty były jak najlepsze? Jeżeli jestem w domu to stosuję krem alantan, a jeżeli wychodzę na dwór stosoję ziaje spf 50 z uva i uvb. Czy to wystarczy? Czy po zabiegu mogę łykać witaminę c? Jeżeli tak to ile przed zabiegiem odstawić?

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Witam ilość zabiegów laserowych będzie dobrana przez lekarza do stanu Pana skóry, po skończonej kuracji warto raz na pół roku udac się na zabieg przypominający aby utrzymać efekty zabiegu. Kremy stosowane sa jak najbardziej właściwe.