Częsty ból i zawroty głowy oraz nudności a obawy przed guzem mózgu
Witam Ostatnio boli mnie często głowa zawroty głowy nudności po przebudzeniu co jakis czas zamazany obraz podwójne widzenie Nadmieniam ze miałam robiony 5 m-c temu rezonans magnetyczny głowy wyszedł w porządku prócz chorych zatok bardzo mnie jednak niepokoją te objawy czy nie mam guza mózgu czy moze się zrobic guz wciągu 5 m-c lub czy mogło by przeoczone na badaniu Bardzo proszę o odpowiedż dziękuje z gory

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże neurologiczne. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.