Guz mózgu naciskający na pień
Witam Pisze w dość dziwnej sprawie. Mianowicie czy jest możliwe aby na pniu mózgu wytworzył się guz mózgu który naciska z drugiej strony na nosogardło powodując tym samym nie kończące się spływanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła? Miałem wykonywane tk głowy z kontrastem jednak nic nie wykryło czy mogło pominąć guza pnia ? Dodatkowo dodam że mam nie równe źrenice i lekkie podwójne widzenie? Jestem bardzo zaniepokojony błagam o odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Raczej jest to niemożliwe, guz Pnia mózgu dawalby bardzo poważne objawy. Sugeruję wizytę u laryngologa.
Pozdrawiam