Czop i krew w moczu w 9. miesiącu ciąży

Witam. Jestem w 9 miesiacu ciązy. Od jakiegos czasu boli mnie strasznie caly dól podczas chodzenia i schylania sie. pare dni temu wyleciał zemnie tzw czop taki biały śluz a dzis w moim moczu pojawiła sie krew i i była pozniej na wkladce po czym po paru godzinach przestała leciec. niewiem czy to przygotowanie sie organizmu do porodu czy lepiej isc z tym do lekarza

Aleksander Ropielewski

Są to objawy zbliżającego się porodu, wkrótce powinna rozpocząć się akcja porodowa.