Czterogodzinne opóźnienie w przyjęciu osiemnastej tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Mam problem i nie wiem co dalej robić. No więc. Stosuje tabletki antykoncepcyjne teenia od marca, regularnie, jak trzeba, o stałej porze, tj. 19. Dzis, w 18 dniu przyjmowania tabletek z blistra zapomniałam o niej i wzięłamv tabletke o godzinie 23. Czy moge dalej normalnie przyjmować tabletki, czy mam zacząć nowy blister bez przerwy.?

Witam. Ochrona antykoncepcyjna w tej sytuacji nie została zmniejszona - proszę przyjmować tabletki według dotychczasowego schematu.