Czy Aspiryna wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Zoely?

Witam, stosuję Zoely i ostatnio się przeziębiłam. Akurat przeziębienie zbiegło się ze stosowaniem tabletek placebo i okres wystąpił o dzień później niż zawsze. Również podczas przeziębienia stosowałam Aspirynę Bayern. I właśnie chciałabym zapytać, czy ta Aspiryna wpływa na Zoely, bo stosowałam ją podczas pierwszych 4 dni stosowania tabletek antykoncepcyjnych z nowego opakowania. Co ze skutecznością? Dziękuję i pozdrawiam

Wielce Szanowna Pani ! Myślę, że nie. Ale jeśli ma Pani wątpliwości --- to proszę w czasie obecnego opakowania stosowac dodatkowe zabezpieczenie. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa