Jak stosować tabletki antykoncepcyjne przy pomyłce?

Witam Zapomniałam zazyc 17 tabletki z listku 21 tabletek Polknelam dopiero ja rano a powinnam o 20 poprzedniego dnia czy teraz mam o 20 kolejna polknac

Wielce Szanowna Pani ! Należy kontynuować tabletki z danego opakowania. Zastosować dodatkowe inne zabezpieczenie przed ciążą. Przy kolejnym opakowaniu tabletek -antykoncepcja powróci. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa