Czy asymetrię linii pośrodkowej górnych jedynek można wyrównać wypełnieniem kompozytowym?

Czy można asymetrię lini pośrodkowej górnych jedynek wyrównać wypełnieniem kompozytowym ? Zeby są proste tylko skierowane na lewo nie równo z nosem .

Przy widocznej asymetrii trudno będzie to poprawić kompozytami. Prawdopodobnie wskazane będzie najpierw leczenie ortodontyczne a dopiero później korekta kompozytem.