Możliwość wypełnienie ubytku u 2,5-letniego dziecka, które wybiło górną jedynkę

witam. mojej 2,5 letniej córeczce podczas upadku wybiła sie górna jedynka. czy jest możliwość wypełnienia tego ubytku.

Jest możliwość takiego leczenia a nawet konieczność. W zależności jak bardzo zab się złamał są różne opcje leczenia od leczenia kanałów po wypelnienie kompozytowe.