Czy badania mojego 4-letniego synka są w normie?

Witam, czy badania krwi mojego synka są w normie? Wkrótce mamy zabieg wycięcia trzeciego migdałka, chciałabym się upewnić, czy te wyniki nie stoją na przeszkodzie do wykonania takiej operacji: leukocyty 11,31, erytrocyty 4,78, hemoglobina 13,4, hematokryt 39,3, mcv 82,2, mch 28, mchc 34,1, płytki krwi 438, neutrocyty 36,3, limfocyty 49,2, eozynocyty 8 Z góry dziękuję i pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań swojego synka z jego lekarzem prowadzącym, który będzie mógł najlepiej zinterpretować wyniki.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl