Czy badanie USG da 100% gwarancję, że nie jestem w ciąży?

Witam. 5 tygodni od ostatniego stosunku badanie betaHCG dało wynik negatywny 1,2. Wizytę mam umówioną na środę, a chcę jeszcze potwierdzić to przez USG że nie ma ciąży, czy ginekolog w ten sposób wykonując USG da mi 100% gwarancji że nie jestem w ciąży?

Jeśli wynik beta-HCG nie wskazuje na ciąże i dodatkowo jeszcze USG wykluczy ją to na 100% można powiedzieć, że nie jest Pani w ciąży.