Czy badanie żołądka może oznaczać nowotwór?

Mężczyzna lat 41, bóle żołądka po zjedzeniu, uczucie wzdęcia. Rozpoznanie gastroskopii: polip żołądka,nieżyt okolicy przedodźwiernikowej. Badanie krwi: erytrocyty 4,6 (norma 4,6-61), MPV 9,0 (norma 9,4-12,6), Limfocyty 40,1 (norma 20,0-40,0) Nie chce stawić się do lekarza do analizy wyników. Czy wyniki są alarmujące, jakie jest zagrożenie nowotworem żołądka?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć należy zapoznać się ze wszystkimi wynikami.