Czy beta HCG nie rośnie zbyt wolno?

witam jestem w 5 tyg ciazy i robilam wyniki beta hcg poniewaz mialam plamienia i wciaz mam lekkie brazowe lekarz kazal brac luteine 50 dopochwowo 2 razy dziennie i zastanawiam sie czy beta hcg nie rosnie zbyt wolno 1 wynik 3274 a druigi 4987 dziekuje za odpowiedxz
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie napisała Pani w jakich odstępach wykonywała oznaczenia beta-hCG.
Poziomy i dynamika narastania są bardzo zmienne osobniczo.
Ważnym jest fakt, że cały czas stężenie hormonu zwiększa się.
Na kolejnych wizytach kontrolnych warto wykonać powtórne USG.