Czy bicie serca ma coś wspólnego z pępowiną?

Witam obecnie jestem w 31 tygodniu ciazy na poprzedniej wizycie sluchajac bicia serca serce nie bilo normalnie tylko byly jakis przerwy co zaniepokoilo lekarza po obejrzeniu serca stwierdzil ze wszystko jest ok na dzisiejszej wizycie podczas usg lekarz stwierdzi ze mam pepowine dwunaczyniowa ale przy takiej pepowienie dzieci rodza sie zdrowe. Moje pytanie brzmi czy te bicie serca i ta pepowina maja cos wspolnego ze soba i czy powinnam zrobic jakies dodatkowe badanie wylkuczajace wade serca

To sprawy raczej całkiem niezależne i skoro nie budzi taka sytuacja niepokoju ginekologa prowadzącego to nie ma się czym przejmować i nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych badań.