Czy biorąc asertin 100 i abylify 15 można planować ciążę?

Czy biorąc asertin 100 i abylify 15 można planować ciążę?? Chodzi o to czy dzidziuś będzie zdrowy?? Dziękuję za odpowiedź.

Przy planowaniu ciąży i w czasie ciąży należy brać pod uwag ogólny stan zdrowia mamy oraz stan jejzdrowia psychicznego, wymaga to monitorowania przez Ciebie i lekarzy specjalistów. Jesli jesteś pod opieką psychiatry, to z nim ustalaj plan leczenia i dawki leków w okresie planowania ciąży i w czasie ciązy, lekarz prowadzący pomoże najbardziej, bo zna Twoją historię. Pozdrawiam!